Warsztaty rewitalizacyjne

data aktualizacji: ponad rok temu 30.08.2016, odsłon: 2685
A A A     PDF

Po określeniu największych problemów i potrzeb poszczególnych obszarów rewitalizacji nadszedł czas na zaplanowanie konkretnych przedsięwzięć rewitalizacyjnych stanowiących odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców oraz wszystkich innych, którym nieobojętny jest los Puław do uczestnictwa w WARSZTATACH REWITALIZACYJNYCH, podczas których będziecie mieli Państwo możliwość:

  • porozmawiać o pomysłach na przedsięwzięcia rewitalizacyjne,
  • poznać możliwości zgłaszania własnych projektów do LPR Miasta Puławy,
  • dowiedzieć się, skąd pozyskać środki na ich realizację,
  • nauczyć się poprawnie wypełniać formularz zgłaszania przedsięwzięć.

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI!

29 sierpnia 2016r. o godzinie 17:00 w Sali Konferencyjnej (parter) Urzędu Miasta Puławy.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 25 sierpnia 2016r. za pomocą jednej z następujących form:

  • drogą elektroniczną na adres: projekty@um.pulawy.pl;
  • telefonicznie pod numerem telefonu: (81) 458 61 09 lub osobiście w Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Puławy – pokój 208 (II piętro)  w godzinach pracy Urzędu Miasta Puławy.

Po przeprowadzeniu warsztatów, interesariusze rewitalizacji będą mieli możliwość zgłaszania propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Nabór formularzy zgłaszania przedsięwzięć rewitalizacyjnych rozpocznie się 30 sierpnia 2016r. i będzie trwać do 20 września 2016r.


Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego

Pomoc Techniczna 2014-2020

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -